Меню

22 вересня 2017 року педагоги нашого садочка  спільно з колегами міста Києва розпочали тренінгові навчання впровадження проекту «Сприяння освіті»

з семінару "Час змін в освіті. Погляд у майбутнє" 

на базі НВК-Гімназії №167 міста Києва.

  

Мета зустрічі поширення інформації щодо розвитку проекту в Україні та обговорення шляхів інтеграції проекту в освітній простір навчальних закладів.

  

В жовтні з вихователями закладу дошкільної освіти № 343 було проведено інтерактивний семінар «Історія створення LEGO КОНСТРУКТОРУ» 

 

23 жовтня 2017 року педагоги нашого садочка пройшли навчальний тренінг «Шість цеглинок» по ознайомленню  з методикою компетентнісного навчання  на базі ЗДО № 583 міста Києва

   

 

18 листопада 2017 року з вихователями ДНЗ № 343 було проведено навчальний практикум «Навчання через гру з LEGO»,

  

вивчали методичну літературу, знайомились з досвідом колег по впровадженню програми «Six Bricks».

 

 

22 лютого 2018 року проведено базовий навчальний тренінг з педагогами "Безмежний світ гри з LEGO", методика використання конструкторів 

LEGO Duplo на базі ДНЗ № 590

 

23 лютого 2018 року на базі ДНЗ № 343 проведено тренінгові навчання педагогів «Конструктор LEGO Duplo як засіб розвитку творчості, соціальних, комунікативних навичок»

  

"Безмежний світ гри з LEGO"

 

 

18 квітня 2018 року на базі нашого садочка № 343 для педагогів-дошкільників було проведено навчальний семінар-практикум в рамках експерементального проекту "Сприяння в освіті" за підтримки LEGO Education.

  

В зустрічі під керівництвом куратора проекту Галини Малевич прийняло участь 27 педагогів різних районів Києва. 

  

Учасники семінару вправлялися у вирішенні проблемних ситуацій, почули поради з досвіду роботи запрошених гостей, обговорили складності в роботі з педагогами, батьками, дошкільниками по впровадженню Програми "Безмежний світ гри з ЛЕГО". 

 

 

 

08 червня 2018 р. на базі  ШДС "Пізнайко" м.Києва було проведено підсумкову зустріч керівників і кураторів з обговорення здобутків та перспектив розвитку в рамках LEGO проекту "Сприяння освіті".

  

Педагоги нашого садочка разом з колегами 15-ти закладів презентували свої успіхи, визначні події 2017 - 2018 навчального року, обговорили виклики.

Учасники зустрічі щиро дякують господиням закладу і нашим тренерам Галині Малевич та Світлані Бондар.

 

 

Інші сайти

img img img img img img img img img img

Оцініть сайт

дуже добре
добре
піде й так
погано
гірше не буває

Розробка сайту- vbs.com.ua


Перехід вверх       
Рейтинг@Mail.ru Головна сторінка