Меню

Що дає батькам цей сайт?

Сайт організовано як Інтернет-дзеркало "куточка для батьків" групи, дитсадка. Тут відображається загальна інформація про дитячий садок, персонал, ясельні та садові групи, про програми та методики, що використовуються в роботі дитячого садка. Відвідувач знайде тут режим роботи саду, сітку занять  груп.  Сторінки  містять матеріали: які пісні співали на музичному занятті, що читали, який віршик вчили, куди ходили і що бачили. Публікуються в доступній непрофесіоналові формі короткі методичні рекомендації про те, як і що повторити, закріпити, доопрацювати. Все це підкріплюється фотоматеріалами ("з пилу, з жару"). Планується створити розділ, в якому зазначаються найбільші досягнення наших діток за день. Намагаємося по можливості оновлювати інформацію, щоб батьки, приходячи ввечері за дітками, вже були у всеозброєнні: встигли прочитати потрібні віршики, пригадати пісеньки, а - буває! - освіжити свої знання в якихось сферах, щоб на належному рівні вести бесіду з дитиною про сьогоднішнє заняття (одвічне питання батьків "Що сьогодні робили?" і "Що було в садочку?") дорогою із дитсадка додому.

Плануємо сторінку  "меню на завтра". Це особливо допомагає в період адаптації до дитячого садка: дає дітям якусь визначеність з ранку, коли вони йдуть в чуже середовище, щоб залишитися там "без мами". Плюс, якщо батьки бачать, що завтра їх Петрикові належить снідати манною кашею, яку вся група їсть нормально, а він терпіти не може, то є шанс запобігти непорозуміння.

Крім того публікуються статті про основні напрямки роботи саду, різні оголошення, фото з життя садка - повсякденні і святкові, пам'ятки, поради та багато іншого - коротше, все, що батькам цікаво почитати. 

Ми також у себе публікуємо матеріали клубу "Школа батьківства", який організовано зусиллями колективу ДНЗ №343 у формі  "круглих столів", в яких беруть участь усі бажаючі батьки, вихователі та спеціаліалісти (практичний психолог, методист, соціальний педагог). Ці публікації дозволяють батькам відновити в пам'яті відомості, отримані на засіданнях клубу, в будь-який час повернутися до них. На засідання клубу "Школа батьківства" запрошуються методисти інших дитячих садочків, які зацікавлені у перейнятті досвіду  нетрадиційних форма роботи з батьками. 

Плюс - на сайті батьки можуть обмінятися досвідом, спитати поради і просто поговорити про те що цікаво. Ми, в свою чергу, можемо таким чином виявляти теми і питання, які цікавлять батьків наших вихованців, та вчасно реагувати. 

Ось приблизно, що дає батькам наш сайт.

 

Інші сайти

img img img img img img img img img img

Оцініть сайт

дуже добре
добре
піде й так
погано
гірше не буває

Розробка сайту- vbs.com.ua


Перехід вверх       
Рейтинг@Mail.ru Головна сторінка