Що дає батькам цей сайт?

Сайт організовано як Інтернет-дзеркало "куточка для батьків" групи, дитсадка. Тут відображається загальна інформація про дитячий садок, персонал, ясельні та садові групи, про програми та методики, що використовуються в роботі дитячого садка. Відвідувач знайде тут режим роботи саду, сітку занять  груп.  Сторінки  містять матеріали: які пісні співали на музичному занятті, що читали, який віршик вчили, куди ходили і що бачили. Публікуються в доступній непрофесіоналові формі короткі методичні рекомендації про те, як і що повторити, закріпити, доопрацювати. Все це підкріплюється фотоматеріалами ("з пилу, з жару"). Планується створити розділ, в якому зазначаються найбільші досягнення наших діток за день. Намагаємося по можливості оновлювати інформацію, щоб батьки, приходячи ввечері за дітками, вже були у всеозброєнні: встигли прочитати потрібні віршики, пригадати пісеньки, а - буває! - освіжити свої знання в якихось сферах, щоб на належному рівні вести бесіду з дитиною про сьогоднішнє заняття (одвічне питання батьків "Що сьогодні робили?" і "Що було в садочку?") дорогою із дитсадка додому.

Плануємо сторінку  "меню на завтра". Це особливо допомагає в період адаптації до дитячого садка: дає дітям якусь визначеність з ранку, коли вони йдуть в чуже середовище, щоб залишитися там "без мами". Плюс, якщо батьки бачать, що завтра їх Петрикові належить снідати манною кашею, яку вся група їсть нормально, а він терпіти не може, то є шанс запобігти непорозуміння.

Крім того публікуються статті про основні напрямки роботи саду, різні оголошення, фото з життя садка - повсякденні і святкові, пам'ятки, поради та багато іншого - коротше, все, що батькам цікаво почитати.

Ми також у себе публікуємо матеріали клубу "Школа батьківства", який організовано зусиллями колективу ДНЗ №343 у формі  "круглих столів", в яких беруть участь усі бажаючі батьки, вихователі та спеціаліалісти (практичний психолог, методист, соціальний педагог). Ці публікації дозволяють батькам відновити в пам'яті відомості, отримані на засіданнях клубу, в будь-який час повернутися до них. На засідання клубу "Школа батьківства" запрошуються методисти інших дитячих садочків, які зацікавлені у перейнятті досвіду  нетрадиційних форма роботи з батьками.

Плюс - на сайті батьки можуть обмінятися досвідом, спитати поради і просто поговорити про те що цікаво. Ми, в свою чергу, можемо таким чином виявляти теми і питання, які цікавлять батьків наших вихованців, та вчасно реагувати.

Ось приблизно, що дає батькам наш сайт.