З нагоди відзначення  200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка в нашому садочку стартував маштабний проект "Шевченко - фест". З метою гідного вшанування пам'яті великого генія, увічнення його творчої спадшини вся діяльність протягом тижня  української  мови  та  писемності присвячена Кобзареві. Читання віршів, переглід мультимедійних презентацій, розглядання репродукцій його картин сприяє вихованню поваги до творчості Шевченка, залученню дітей до глибин шевченківської мудрості, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника формування громадянського світогляду.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 257/2012"Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   РОЗПОРЯДЖЕННЯ  від 2 березня 2011 р. № 167-р"Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання"( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 136-р від 04.03.2013 (136-2013-р) )

Наказ Міністерства культури України від12.03.2013 № 171"Про затвердження Порядку проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка".

В  рамках проекту "Шевченко - фест" та  з метою гідного вшанування пам'яті великого генія, увічнення його творчої спадшини була  організована виставка творчих  робіт за творами Кобзаря.

Свої  малюнки - пейзажі  та  портрети, "сольові картини", аплікації, колажі, композиції  з пластеліну, солоного тіста  представили  діти, батьки  і  вихователі

І чожого навчайтесь, і свого не цурайтесь.....     Село на нашій Україні, неначе писанка село...

Ось такі чудові шедеври "сніжного  малювання"  кольоровою сіллю створили наші  старші  дошкільнята з вихователем Катериною Володимирівною за  мотивами поезій Тараса Шевченка.

Літературно- музичний вечір до ювілею Т.Шевченка

Щовесни, коли тануть сніги  і  на рясті  засяє веселка,

Повні  сил і живої снаги ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

Багато літ минуло з того часу, і  правнуки  вивчають «Заповіт»,
У  Каневі  вклоняється Тарасу
 не тільки Україна – цілий світ!!!

Сьогодні ми виконуємо ще один заповіт Шеввченка:
І  мене в сім’ї  великій  в сімї вольній, новій,
Не забудьте помянути  незлим, тихим словом!