Меню

Фото-вернісаж  "Я і УКРАЇНА"

Відповідаючи  на  вимоги  часу,  запити  суспільства,  в рамках

"Тижня української  мови та  писемності",

в контексті  духовного  розвитку  особистості дитини та з  метою  виховання  патріотичних почуттів ми  організували  дитячу 

фото-виставку "Я і УКРАЇНА".

 

Багато родин надали фото своїх  доньок та синочків - справжніх маленьких  українців.

  

Хочемо трохи похизуватися талантами наших діточок, батьків, педагогів :)

Звичайно, головне у дитячій творчості - не результат, а сам процес. Але коли є чим похвалитись, то чом би й ні? Тож запрошуємо батьків та гостей до нашої художньої галереї. Цей розділ буде цікавий працівникам дитячих садків - методистам дошкільних закладів, вихователям, завідуючим, які шукають нові ідеї щодо організації виставок дитячої творчості в умовах  наших дитсадків, прагнуть організовувати та вдосконалювати розвивальне середовище свого навчального закладу.

2013 рік оголошено Роком дитячої творчості

 

УКАЗ

 Президента України

 Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості

 28 грудня 2012 року

 № 756/2012

 З метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти

 ПОСТАНОВЛЯЮ:

 1. Провести у 2013 році в Україні Рік дитячої творчості.

 2. Кабінету Міністрів України розробити та затвердити до 1 лютого 2013 року план заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.

 3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям розробити та здійснити заходи з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.

 4. Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити широке висвітлення заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.

Юні майстри петриківського розпису

Старші дошкільники разом з вихователем Катериною Володимирівною продовжили знайомство з декоративно-прикладним мистецтвом України. Розглядання творів народних художників Марії Приймаченко  та Катерини Білокур сприяє вихованню художньо-естетичного смаку й почуття національної  гордості, пробуджує власні творчі  сили.

Декоративне малювання за  мотивами петриківських  майстрів, де поєднані анімалістичні  та  рослинні елементи (рак, квіти, листя, ягоди), допомагають розуміти  красу природи  та  навколишньої  дійсності.  Діти  вчаться  від  руки, "на  око",  повторювати однакові  елементи, поєднувати  теплі  і  холодні  колірні  гами,  створювати відтінки, змішуючи та розбілюючи  фарби.

Обмежена  колірна  гама дає  змогу приділити  увагу  техніці  зображення, малювати асиметричний  візерунок на прямокутному  аркуші, передаючи  будову, форму  частин  рака петриківськими прийомами:

- голову та  клешні зображати  вільними  мазками, формуючи квітку-цибульку,

- круглі  елементи малювати  пальцем, квачиком, піпеткою.

Вільний  простір  юні  художники заповнювали різними за  формою, розміром  елементами, формуючи  композиційні  навики та  наполегливість.

Ось така виставка  за творами петриківського  майстра

Федора Панка на тему "Рак-неборак"

 

Зацікавити дитину, сприяти  розвитку, заохотити  до творчості - стратегічне завдання кожного суспільства. Особливо це актуально для України, як молодої держави. Тому так важливо вчасно виявити  та розвинути здібності  дитини. Саме з цією метою 2013 рік і оголошено Роком дитячої творчості.

 

Вернісаж творчих робіт виготовлених дітьми, вихователями, батьками  «Вусаті-смугасті» в ході реалізації проекту "Тиждень котів"

 

 

 

 

 

     Виставка творчих робіт дітей та батьків підготовлена до пооекту                        "На гостини до казки"

 

 

Виставка шляп "Осінні карнавальні етюди" виготовлених  матусями  на засіданні родинного клубу "Школа батьківства"   24 жовтня  2012 року

 

Етногафічний вернісаж "Лялька-мотанка" виготовлений на засіданні "Школи батьківства"  29 жовтня 2011 року

 

Осінній вернісаж

В жовтні всі бажаючі мали можливість помилуватися розмаїттям композицій на традиційній виставці  творчих робіт  "Ілюзії осені" створених стараннями дітей, батьків, вихователів.

 

  

 

 

Виставка-конкурс "Різдвяна зірка" 

всі представлені роботи вразили нас злетом творчості, фантазіїї, неординарності ... 

  

Виставка “Українська лялька в національному вбранні”

До тижня української мови та писемності в садочку було організовано виставку ляльок в українському національному вбранні. Подивіться! Ця краса створена руками наших вихованців та їх батьків.

Кожна дитина отримала невеличке, але дуже важливе домашнє завдання: разом з батьками зробити із підучних матеріалів ляльку у національному одязі. Дівчата робили “Україночку”, хлопці - “Козака”.

Вихователі запропонували батькам інформацію про національний одяг різних регіонів України, кольорові ілюстрації. Також роздали картонні шаблони. Далі - повна воля фантазії!

Робили лялечок з паперу, тканини, мережива, ниток, вати, хутра, стрічок. Прикрашали бісером, фарбами, вишивкою та тісьмою. Збирались вибрати найкращих ляльок для виставки в Будинку вчителя, та де там... Як тут обрати найкращих - всі гарні! Довелось просто брати, скільки змогли довезти.

  

Дякуємо дітям та батькам, що взяли участь у цьому цікавому заході. Ми впевнені, що ця робота, виконана разом з дітьми, пішла на користь малюкам: вони мали змогу не тільки детально познайомитись з елементами національного українського одягу та трохи попрацювати з незвичними матеріалами, але й просто провести час з мамою чи татом, а може й з обома одночасно, зробити щось цікаве РАЗОМ з ними.

Виставка дитячих робіт “Моя МАТУСЯ - найкраща в світі!”

Напередодні свята 8 Березня в нашому дитячому садочку була проведена виставка дитячих малюнків “Моя матуся - найкраща в світі!”. Ідея такої виставки належала методисту нашого дитячого садочка №343 Погорєловій Ларисі Іванівні, а організована вона була зусиллями нашого педколективу.

Примали участь вихованці молодшої, середньої та старшої груп (діти від 3 до 6 років). Зазделегідь, на занятті з психологом кожна дитина намалювала на прохання Лариси Іванівни портрет своєї матусі - найкрасивішої, найкоханішої, найкращої. Всі роботи були яскраво оформлені та напередодні Маминого свята представлені у холі дитячого садка.

Мами раділи, багато хто одразу, без підказки впізнав себе за зачіскою, кольором волосся та очей, за рисами обличчя. На декого чекав сюрприз - діти хочуть бачити свою матусю принцесою з довгим волоссям у довгій нарядній сукні або спідниці. Вони малювали їм великі яскраві прикраси: броші, намиста. Особливо яскраво це прявляється у діток, чиї мами постійно носять джинси чи брюки, коротко стрижуть волосся.

Так чи інакше, всі МАМИ лишились задоволені подарунками, всі дітки були щасливі привітати матусь із 8 березня.

Ярмарок до Свята Урожаю

 До осіннього Свята Урожаю в садочку були проведені дозвілля та ярмарок солодощів і сувенірів.

Діти нашого дитячого садка разом із батьками приготували печиво, тістечка та різні смачненькі страви. Були й ті, хто зробив своїми руками невеличкі сувеніри, прикраси або іграшки.

Виступ на фестивалі  “Співанкова райдуга дитинства”

 Дитячий садочок 343 прийняв участь у районному конкурсі “Співанкова райдуга дитинства”

Це традиційний щорічний  фестиваль дитячої творчості.  В 2008 році наш дитячий садочок виступив у номінації "Авторська пісня". Учасниками від садочка були Іра Овчаренко (4 роки) разом зі своїм татом, Сергієм Хоменком, керівником київського клубу авторської пісні "Арсенал". Вони разом виконали пісню Сергія "Колискова".

  

Колектив садочка завжди приймає активну участь у районних,                              міських  виставках, конкурсах

 

Інші сайти

img img img img img img img img img img

Оцініть сайт

дуже добре
добре
піде й так
погано
гірше не буває

Розробка сайту- vbs.com.ua


Перехід вверх       
Рейтинг@Mail.ru Головна сторінка