Меню

    В листопаді  під час проведення Тижня української мови та писемності вихователь-методист  ДНЗ № 343 Погорєлова Лариса Іванівна спільно із завучем ЗНЗ № 169 Михайлик Інною Василівною організували екскурсію  до народознавчого  музею школи для  старших дошкільників.

 Екскурсоводи-учні 4-А класу розповіли дітям про історію суверенної держави Україна, національну символіку - Державний Герб, Прапор, Гімн, відомі пам"ятки культури, бувальщини рідного краю.

Вихователі старшої групи Лучко Любов Іванівна та Мельник Світлана Генадіївна разом з малюками пригадали вірші, пісні про вишиванки, символічне значення кольрів і везерунків.

     

 

 У травні 2015 року вихованці старшої групи  відвідали експозицію шкільного музею ЗНЗ № 169, присвячену подіям Другої світової війни, познайомилися з експонатами, що розповідають про боротьбу та славну перемогу військ у війні. Учні та вчиителі  розповіли про розстріли військовополоненних жахливі умови в'язнів  Сирецького концтабору під час німецько-фашистської окупації  Києва у 1941-1943 роках. 

  

 

Інші сайти

img img img img img img img img img img

Оцініть сайт

дуже добре
добре
піде й так
погано
гірше не буває

Розробка сайту- vbs.com.ua


Перехід вверх       
Рейтинг@Mail.ru Головна сторінка