В травні  в нашому садочку відбулося спортивне свято «Перші  кроки». До змагань залучили  дві команди старших  дошкільників  «СОНЕЧКО» і «ДРУЗІ».

Під час естафет  «Талісман  по колу»«Весела родина», «Конкурс  капітанів» юні  спортсмени демонстрували спритність, увагу, витримку.

Вже традиційно активну участь у святі взяли батьків. Перемогу здобула  дитяча щира дружба! Свято вдалосязалишились  незабутні враження  дітей і батьків,  чекаємо  світових рекордів!

Фізкульт-ура! весела гра — Говорим в такт: «Фізкульт-ура!»

У відповідь: «Фізкульт-привіт!»

Спортивна  розвага з батьками до  Дня захисника Вітчизни

"Який тато - такий Я!"

В грудні в рамках Всеукраїнського тижня права   з дошкільниками проведено спортивну розвагу

"Права та обовязки людини"

В останні дні вересня в рамках Всеукраїнського рейду  "Увага  - діти  на  дорозі"

інструктор  з  фізкультури  Надія  Мефодіївна організувала  фінальну  спортивну  розвагу "Безпека  на  дорозі"  для  дошкільнят  середньої  та  старшої  групи.

На  початку,  як  завжди,  весела  розминка. Далі  малюки  пригадали, що  давним-давно доріг  не  було,  автомобілів  не  було, а  всі  вантажі  і  людей  перевозили коні, воли.

Рухлива  гра "Веселі  конячки"

Дошкільнята пригадали правила дорожнього руху, "Автомобілі" виконували  рухи за сигналом світлофора, розвивали увагу, спритність, координацію рухів.

Світлофор я при дорозі  все життя стою на розі.

День і ніч тружусь, працюю – рух дорожній регулюю!

Світлофор триокий сяє – перехід нам дозволяє

Друзі, вправу  почнемо  і  про все розповімо!

Далі малюки  змагалися  у  швидкості  та  правильності  обладнання

пішохідного  переходу.

Любіть себе та інших поважайте,  Своє життя, здоров’я бережіть!

Дорогу правильну в майбутнє вибирайте -  зелене світло хай для вас горить!

Правила дорожнього руху  разом всі  вивчаєм

Друзям щастя ми бажаєм,  всіх шануєм і вітаєм!

Спортивна  розвага «Здорова дитина – здорова родина», яка  відбулася у дитячому  садочку  №343  в рамках Всеукраїнського  фестивалю   «Гармонія руху»  22 листопада 2012   з  метою  об`єднання  зусиль  батьків  та  педагогів  щодо збереження  здоров’я дітей, активізації  фізкультурно-оздоровчої  роботи.

Спортивна розвага "Осінньої днини згадаєм тепле літечко"

Вже традиційно з початком навчального року, у  вересні, ми проводимо  розвагу-привітання  для дітей на спортивному майданчику.

Малюкам  запропонували  різні естафети, рухливі  ігри, конкурси з подарунками, концертні номери, танці.