Положення  про  проведення

виставки - конкурсу

Великодньої  атрибутики та  писанок  в  ДНЗ № 343

Організатори:   адміністрація ДНЗ № 343, сайт дитячих садочків Києва  та всеукраїнський дитячий журнал "Малятко"

Мета :

1. Розширити і поглибити уявлення дітей, педагогів, батьків  про історію походження  писанки,  про народну символіку; ознайомити  із  традицією описування писанки як  оберега,  пригадати  основні символічні знаки писанки, їх магічні значення, роль кольорів.

2. Формувати усвідомлення ставлення до  участі в  конкурсі,  вчити дотримуватись традицій та обрядів свого народу. Розвивати окомір, відчуття кольору, виховувати інтерес до декоративного мистецтва, бажання самим творити красиві візерунки. Розвивати зацікавлення у пізнанні багатогранної культури нашого народу.

3. Виховувати у дітей, дорослих  повагу до національних звичаїв і традицій, потребу

дарувати людям радість своєю творчістю,  розвивати   ініціативу, творчості дітей, батьків, пед. працівників.

Конкурс проводиться  у  наступних  номінаціях:

-          Індивідуальна дитяча робота,  має бути виконана особисто дитиною за мінімальної допомоги дорослого.

-          Сімейна,  родинна робота.

-          Колективна,  групова   робота  дітей та  дорослих.

Тематика  конкурсу  та  техніки  виконання:

-          площинні, напівоб'ємні та об'ємні, у вигляді малюнку, аплікації, вишивки, вироби  з бісеру, природних та будь-яких інших цікавих матеріалів, змішані  техніки;

-          писанки,  крашанки, мальованки, крапанки, трав’янки;

-          Писанкові композиції (Великоднє деревце, Великодній кошик);

-          Великодній рушничок (вишивка, ткацтво);

-          Великодній кошик (плетіння), наповнення  за традицією будь-якого етнографічного регіону України.

Умови конкурсу:

До участі у конкурсі приймаються роботи колективні (родинні, гурткові) та індивідуальні.

Матеріали, що приймаються до участі у конкурсі повинні бути підписані:

-назва твору,

- інформація про автора (ПІП, вік, поштова адреса за місцем проживання, контактний телефон).

Роботи приймаються до Великодніх свят  за адресою: вул. Грекова, 24, ДНЗ № 343.

Нагорода  переможцям  від дитячого журналу «Малятко»

Критерії   оцінки:

-          Оригінальність, символізм, емоційність.

-          Відповідність  традиціям, декоративним  канонам.

-          Збереження  функції - оберега.

Члени журі конкурсу:

-          Зав.ДНЗ № 343  Акопян Л.В.

-          Редакція  дитячого журналу "Малятко"