Цілком справедливим є твердження про те, що благодійність є найбільшим виявом гуманності. Це здатність однієї людини ставитися по-людськи до іншої, виявляти чуйність, повагу, любов, уміння співпереживати.

Діти, батьки та педагоги нашого садочка із задоволенням відгукнулися на пропозицію колег прийняти  участь в акціЇ організованій на

ДЕНЬ  ДОШКІЛЬНИКА  в Будинку вчителя "ПОДАРУЙ ТЕПЛО СВОГО СЕРЦЯ"

з метою допомогти  дітям-сиротам,      дітям-аутистам.

Благодійність і милосердя в сучасних умовах - це щира допомога нужденним

Малюки всіх груп збирали іграшки, книжки для своїх друзів з інтернату

Радо  зустрічали нас педагоги та вихованці школи-інтернату № 8

для розумово-відсталих дітей, вул. Олегівська,42

Готуємо МОТАНКИ для благодійного ярмарку на Покрову

В листопаді представники  колективу нашого садочка та батьківської  громадськості  відвідали Київський військовий  клінічний  госпіталь.

В хірургічному відділенні передали бійцям Романенко Сергію  і  Халпахчі  Олександру, пораненим  в  зоні  АТО,  кошти (в сумі 3200 гривень) на  лікування і  протезування.

Ці  гроші для  військових були зібрані  батьками  та  працівниками ДНЗ під  час  проведення  благодійної  ярмарки, яка  відбулася на  Свято Покрови.

Також дошкільнята висловили  свою  підтримку захисникам  Батьківщини  готуючи  малюнки  та  ляльки-мотанки.

Таким  чином  і  дорослі  і  малюки долучилися  до  благодійної  акції  "Допоможи  українській  армії".

Напередодні Новорічних  та  Різдвяних свят представники садочка та батьки знову відвідали Київський військовий  клінічний  госпіталь.

Бійцям, пораненим  в  зоні  АТО - в травматологічному  відділенні  Голодюк Денис  і  у  відділенні  судинної  хірургії Кушнарьову Івану  передали кошти (в сумі 2700 гривень) на  лікування і  протезування.

Ці кoшти для  військових були зібрані в садочку під час проведення  благодійної ярмарки, яка відбулася на  Свято Миколая.