Вже доброю традицією стало відвідування старшими дошкільниками

ДНЗ № 343 наших партнерів - школу №169.

В жовтні  вчителі та вихователі організували екскурсію з метою розбудови наступності дошкільної та початкової освіти. Майбутні школярі мали можливість познайомитися з правилами внутрішнього розпорядку школи, відвідали:

- учбові класи та ігорові кімнати,

- виставку осінніх композицій,

- просторі холи та роздягальню,

- бібліотеку,

- шкільний буфет та  їдальню,

- комп»ютерний клас,

- актовий, спортивний і тренажерний зали.

В рамках оптимізації взаємодії щодо наступності в роботі дошкільної та початкової шкільної освіти старших дошкільнят ДНЗ № 343 запросили на СПОРТ-КВЕСТ "Осінній марафон", який відбувся  в загальноосвітньому навчальному  закладі  № 169 (Директор Маняченко Л.Г.) Майбутні  першокласники переглянули виступи  шкільних команд роллерів, велосипедистів, гімнастів.

З метою формування мотиваційної готовності до навчання в школі в січні ми провели екскурсію старших дошкільників екскурсію в ЗНЗ № 28 Шевченківського району. Діти познайомилися із учнівськими роботами на виставці, дізналися для чого потрібний шкільний дзвоник, обмінялися враженнями з нашими випускниками. Учні та вчителі розповіли нам про святкування Різдва  й Нового року,  про цікаві заходи шкільної бібліотеки.