Подяка від наших колег:

Дата розміщення на сайті :    2009-12-14

Ми, студенти НПУ ім. М.П. Драгоманова, Петренко Олена Львівна та Плєшакова Тетяна Юріївна, щиро дякуємо практичному психологу Л.І. Погорєловій за надане нам право проходження психологічної практики. За чуйне, доброзичливе та професійне відношення до нас директора Л.В. Акопян, практичного психолога Л.І. Погорєлової та всього педагогічного колектива. Під час проходження практики ми багато дізналися нового, цікавого, разом з практичним психологом розробляли тренінги, розвивальні заняття, вивчили багато діагностичних методик.

Висловлюємо Вам щиру подяку!

Дата розміщення на сайті:    2011-12-13

Висловлюємо нашу вдячність за активну участь у Всеукраїнському Дні Дошкілля, який відбувся 4 листопада 2011р. у Київському будинку вчителя за темою: "Дитинство - джерело майбутнього":

Олені Петровій, методисту з дошкільної освіти РНМЦ,

Ларисі Погорєловій, вихователю-методисту ДНЗ № 343,

Ірині Селівановій, вихователю- методисту ДНЗ № 428,

Ваша увага до різнобічної діяльності часопису "Дитячий садок", спрямованої на підвищення якості освіти в Україні, зростання професійного рівня педагогічних працівників і управлінців, свідчить про нашу плідну співпрацю в ім'я прогресу і розвитку України.

Ще раз дякуємо за активну участь у Всеукраїнському Дні Дошкілля, дружню підтримку, відданість ідеям редакції "Дитячий садок" видавництва "Шкільний світ".

Сподіваємося на продовження співробітництва і на подальшу участь Ваших колег у різноманітних майбутніх освітянських заходах, організаторами яких ми плануємо бути.

З повагою Головний редактор Т. Вороніна.

Про садочок написали в ЗМІ:

Якось несподівано наш проект зацікавив журналістів.

З самого початку сайт був розрахований на невелику кількість користувачів - батьків, діти яких відвідують дитячі садочки, їх  рідних та знайомих, особливо тих, хто мешкає в іншому місті. Згодом інформація, що викладається на сторінках нашого сайту, привернула увагу педагогів-дошкільників інших навчальних закладів, студентів та молодих батьків.

Зараз цей сайт активно розвивається, шукаючи нові шляхи, відкриваючи свої нові сторони. Кожен з користувачів  може вплинути на цей розвиток, висловивши свої побажання, враження та цікаві ідеї на сторінках "Гостьової книги".

А поки що - кілька слів, сказаних про нас, але не нами.

Стаття, опублікована в “Газете по-киевски”

Стаття присвячена сайтам учбових та лікарських закладів та послугам, які вони пропонують користувачам інтернету.

Ми щиро вдячні Сергію Одаренку, журналісту “Газеты по-киевски” за його небайдужість до таких досить непопулярних справ, як деталі та складнощі освітнього процесу. Нижче приведено цитату зі статті Сергія:

“...Виртуальная Мэри Поппинс

Интернет-страничку для столичных садиков разработала мама, Ольга Овчаренко днем работает помощником воспитателя в групе, куда ходит ее дочь, а вечером – наполняет «детсадовскую» интернет-страничку домашними заданиями для родителей.

– Я могу поучить с дочкой дома стишки, песенки, – говорит Ольга. – Слышу все, что в группе происходит, знаю обо всех «домашних заданиях». И вот в один момент я задумалась: а ведь другие родители тоже могли бы заниматься с детками, но не знают, что именно делать.

Ольга создала интернет-страничку, посетив которую, родители могут узнать, чем будут завтра кормить их ребенка, на какую экскурсию поведут, какой стишок надо выучить и какую песенку повторить дома. Даже самый лучший воспитатель замучается ежедневно отвечать по двадцать раз на одни и те же вопросы родителям.

– Раздел «меню на завтра» – особенно помогает в период адаптации к садику: если родители видят, что завтра их Пете предстоит завтракать манной кашей, которую вся группа ест нормально, а он терпеть не может, то они смогут «предотвратить трагедию» – покормить малыша завтраком дома.

Особо популярен среди родителей  «Дневники групп», говорит мама-энтузиастка. Где она публикует «новости дня».

– Плюс на сайте мамы могут обменяться опытом, спросить совета. Мы, в свою очередь, можем определить темы и вопросы, которые интересуют родителей наших воспитанников, и вовремя реагировать.

По образованию Ольга – художник-иллюстратор, а теперь еще и веб-мастер.

– Наполнением сайта я занимаюсь самостоятельно дома. На это уходит много времени, но мне интересно. Планирую создать раздел, в котором отмечались бы наибольшие достижения наших деток за день. Так сказать, «книга рекордов садика». Одной все размещать, конечно, сложно. Ведь проект – полностью бесплатный. Но он действительно работает. Автор: Сергей ОДАРЕНКО

Сюжет для програми “Репортер”, зроблений журналісткою Нового каналу Іриною Скосар та оператором Сергієм Нагорним

Співробітники садочка щиро дякують Ірині та Сергію за їх увагу, нам дуже приємно спілкуватись із захопленими професіоналами. Завжди раді бачити  молодих журналістів у наших стінах. Відеозапис цього сюжету ми взяли з сайту Нового каналу. Нижче приведено цитату з тексту репортажу:

“...Про життя цього звичайнісінького київського садочка можна дізнатися і з Америки, і з Австралії. Садок у мережі – три роки. Стало шкода заклопотаних батьків, які часто-густо не мають часу розпитати вихователів ані про програму, ані про успіхи свого дитинчати. Тепер на сайті і  новини, і щоденники кожної групи. Популярність зростає. На день заскакують по 200-300 відвідувачів..."

Автори: Ірина Скосар, Сергій Нагорний