Меню

  В усі часи не було і немає двох однакових садочків, незважаючи на єдині  вимоги, програми, методику. Кожний дитячий садок живе за своїми законами. Наш садочок відрізняється своїми добрими  традиціями, високим рівнем соціалізації дитини, найкращими педагогами, цікавими заходами, участю в інноваційній діяльності.

 За довгі роки сумлінної  праці,  участь у районних та міських змаганнях  і конкурсах, за високий професіоналізм та досягнення колектив дошкільного навчального  закладу відзначено численними грамотами, подяками, дипломами.

  

  

  

 

   

  

Дошкільний навчальний заклад № 343

Наказом № 250 від 17.09.2008 року  ГУОН

визнаний  атестованим з відзнакою

  

   

 

   

Подяка Акопян Ларисі Володимирівні

за співпрацю з управлінням освіти 

Дзержинського району м. Харків

та Галицького району м. Львів  

 

 

 

Наш передовий досвід схвалено!!!

18  лютого 2016 року  під час проведення Університету науково-педагогічних знань для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів міста Києва в Київському міському будинку учителя

нашому садочку  було вручено СВІДОЦТВО про затвердження  авторського педагогічного досвіду "Реалізація психолого-педагогічного проекту ШКОЛА БАТЬКІВСТВА - КЛУБ  СУЧАСНИХ   РОДИН".

 Передовий педагогічний досвід  схвалено рішенням Вченої ради Інституту  післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка від 21 січня 2016 року.

Матеріали  внесено до міської картотеки як такі, що заслуговують поширення і використання у практичній роботі освітніх установ.


                   

В 2013-2014

навчальному році 

Управлінням  освіти  Шевченківської районної  в  місті  Києві державної  адміністрації  

був проведений

конкурс на  кращий Інтернет-сайт 

дошкільних закладів.

У конкурсі

брали участь 

більшість сайтів

дитячих садків району 

 

 

 

 

Проект «Школа батьківства» -

клуб сучасних родин»  посів І місце  у номінації «Соціальне спрямування» на міському та районному конкурсі проектів на кращу організацію роботи з батьками в ДНЗ   

   

«Програма створення єдиного інформаційного простору ДНЗ № 343» нагороджена дипломом

за ІІ місце у конкурсі

«Використання Інформаційно-комунікативних технологій в освітній діяльності ДНЗ» організованим МЦФЕР  журналом      «Вихователь-методист дошкільного закладу» 2012 рік

 

 

  Досвід «Впровадження ІКТ у методичну діяльність ДНЗ» представлений 29.10.2012 вихователем-методистом Погорєловою Л.І. на міському семінарі для вихователів ДНЗ та шкіл-дитячих садків.     

Виступ  на круглому столі МОНУ

20 грудня 2013 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки Бориса Жебровського відбувся творчий діалог  на тему

«Сім’я і дитсадок – це творчий і міцний зв’язок».

 Стрімкий розвиток змісту, форм, методів дошкільної освіти вимагає осучаснення підходів у  спілкуванні педагогів  дитячих садків і батьків.

 Практичний психолог ДНЗ № 343 Лариса Погорєлова  розповіла про досвід організації родинного клубу «Школа батьківства», про значення налагодження партнерської співпраці з батьками вихованців.

 

Презентація  досвіду дошкільного навчального закладу № 343

 «Школа  батьківства – сучасна  модель співпраці з родиною»

для  вихователів-методистів ДНЗ та шкіл-дитячих садків міста Києва

 21.10.2014р.в Київському міському будинку учителя на Володимирській, 57

 . 

  

   

 

 

 

 

  Диплом Погорєловій Л.І., Бовтун І.Д. за участь  

у конкурсі "Пізнавальна діяльність дітей 5-річного віку  в розвивальному середовищі

у номінації "Пізнавальна діяльність у сфері життєдіяльності "ПРИРОДА"  

2012 рік

  

Подякою нагороджена  вихователь-методист Лариса Іванівна  Погорєлова за виступ 4 листопада 2011р на Всеукраїнському Дні Дошкілля від редакції  "Дитячий садок"  видавництва "Шкільний світ",

головного редактора Т. Вороніної.

Стаття про Интернет-сторінку  столичного ДНЗ № 343

              опублікована в “Газете по-киевски”.

Сюжет про інновації в ДНЗ № 343 в програмі “Репортер” зроблений журналісткою «Нового каналу»  Іриною Скосар та                             оператором Сергієм Нагорним.   

 На VI міжнародної Інтернет-конференції «Нові інформаційні технології в освіті для всіх: моделі та інфраструктури»  27 листопада 2012р вихователь-методист Лариса Іванівна Погорєлова  презентувала досвід «Впровадження ІК-технологій в ДНЗ»  

Досвід роботи практичного психолога  Погорєлової  Л.І. «Організація тренінгу «Казкотерапія як інструмент психолога та педагога»  представлений на районному cемінарі для методистів 20.11.2012р.

 

 

Диплом за участь  старших дошкільників

у фестивалі 

" Співанкова райдуга дитинства"

2013 року 

 

 

 

  

 

Грамота за участь 

родини Ірини Овчаренко  

у фестивалі дитячої творчості

2008 року

 

  

Досвід гендерного виховання  представила вихователь-методист Погорєлова Л.І  на семінарі 30.11.2010 року для  педагогів  Шевченківського району «Організація  процесу виховання  хлопчиків та дівчаток  як  важливий показник  зростання особистості». 

 Обмінялись досвідом апробації  Базової  програми  в  Україні та Києві  з  педагогічним колективом  ДНЗ №555 і методистами РМНЦ  Деснянського району м.Києва

 Педагоги ДНЗ працюють над індивідуальною методичною проблемою:

дослідницький проект “Природа  космосу”, обладнали  «Зоряну  кімнату» як  міні-планетарій з макетами Сонячної  системи, космічної техніки, схем «Фази  Місяця».     

В дошкільному закладі діють педагогічні лабораторії:   

- “Розвиток творчого мислення, ТРВЗ, схеми-моделі”;  

- формування позитивної “Я-концепції”, створили "Книгу про  мене"

Досвід успішної  реалізації  «Програми взаємодії з родинами»  представили на районному майстер-класі «Співпраця з  батьками»

 

Педагоги закладу у грудні 2005 року стали учасниками районної виставки – огляду навчального матеріалу з правової освіти населення “Діти-права-захист

З творчими здобутками познайомили педагогів району: на фото виставку розвивального середовища в групах раннього віку «Чарівний світ малюка» подали роботи за номінаціями: сенсорний центр,  центр експерентування, (ігри з піском, водою), природознавчий центр (спостереження за акваріумними рибками), спортивний центр.

 

Інші сайти

img img img img img img img img img img

Оцініть сайт

дуже добре
добре
піде й так
погано
гірше не буває

Розробка сайту- vbs.com.ua


Перехід вверх       
Рейтинг@Mail.ru Головна сторінка