Вже традиційно в квітні вчителі та учні перших класів школи № 169 в рамках проекту "Салют, майбутній першокласнику!" запросили наших старших  дошкільників на "Свято Букварика" -

самої першої, самої головної  шкільної книжки.

Беру до рук Букварик  я, там букви всі від  А до Я,

Від звуків перших до складів  Букварик стежечку провів.

Треба добре букви знати,  щоб навчитися читати.

Це ключ від знань і від науки – старанним він дається в руки.

Прощавай, Букварику!   Наш найперший друже,

Ми тобі, Букварику,  дякуємо дуже!

23 квітня 2016 року діти випускної групи садочка стали почесними гостями незабутнього "Свята Букварика" в актовому залі школі № 169, яке відмічали учні перших класів разом із своїми вчителями, на святі були присутні шановні гості,  батьки, адміністрація школи.

Дошкільники дізналися, що першокласники закінчили вивчати першу і найцікавішу книжку свого життя - БУКВАР!

В рамках забезпечення наступності  між  ДНЗ № 343 та ЗНЗ № 169                     до Дня космонавтики проведено спільний відкритий урок  старших дошкільників із учнями 4-А класу

В березі 2015 року вчитель початкових класів ЗНЗ № 169 Т.Грамма та вихователь ДНЗ С.Мельник провели спільний інтерактивний урок для старших дошкільників та учнів 1-А класу, діти взяли участь у вирішенні цікавого кросворду "Стародавній Київ"

08.11.2012 року  в рамках Тижня української писемності діти-шестирічки прийняли участь в пісенному фестивалі "Фольклорні традиції різних регіонів України", який провели учні та батьки середньої школи № 169.

Діти дізналися про особливості одягу (весільного, святкового та робочого. чоловічого та жіночого), символічне значення народних звичаїв та обрядів, заспівали відомі українські пісні.

В листопаді 2012 року вихованців нашої  старшої групи запросила вчитель             1 класу   ЗНЗ № 169  Годзь Наталія Володимирівна  на літературний вечір присвячений Тижню української мови та письменності, на зустріч прочитала вірші молода українська письменниця.