ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ,   З     01.04.2013 РОКУ   ПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС ДІТЕЙ ДО ДИТЯЧИХ САДКІВ

Для  батьків  створено можливість зареєструвати свою дитину в електронний запис дітей (електрона книга звернень громадян), не виходячи з дому. Для цього потрібно на сайті http://dnz.kiev.ua/ (браузери: «Google Chrome», «Internet Explorer 9» та «Internet Explorer 10»)  ознайомитись зі списком комунальних дитсадків міста Києва і заповнити форму заяви, вказавши номери одного – п’яти  дошкільних закладів.

Після реєстрації вашій дитині буде надано персональний  обліковий запис у електронній системі з відповідним ідентифікатором користувача (логіном) для доступу  та тимчасовий пароль. За цим логіном можна заходити до внутрішньої частини порталу за адресою https://portal.microsoftonline.com/   (Розділ «Сайт групи», рубрика «Стан запису»), та відслідковувати хід просування вашої черги.

Під час першого заходу до порталу вам буде запропоновано змінити ваш тимчасовий пароль на ваш особистий, секретний постійний пароль.

При наявності вільних місць в одному із бажаних дошкільних закладів, у електронному або в телефонному режимі Вам прийде повідомлення про можливість зарахування дитини.

У продовж 30 днів Вам потрібно принести відповідні документи для зарахування Вашої дитини до закладу або повідомити керівника про відмову від ДНЗ. Зарахування  здійснюється  на підставі:

- письмової заяви батьків;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновками лікаря, що дитина може відвідувати ДНЗ;

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічного оточення;

- свідоцтва про народження.

Для прийняття дітей до ДНЗ (груп) компенсую чого типу додатково подаються:

- висновки психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру;

- направлення управління освітою районної в місті Києві державної адміністрації.

Центр адміністративних послуг Шевченківського району

Реєстратор - Скляр Алла Вікторівна

Телефон: 288-22-67

Адреса: Метро Університет, м. Київ, Бульвар Шевченка 26/4 кім.110.

Режим роботи : понеділок, вівторок, середа, четвер  з 10.00. - 18.00.,  п’ятниця  з 10.00. - 17.00. (з 13.00 до 14.00 - обідня перерва).